Doplňkové služby

Autobazar a motobazar AUTOMOTOEVROPA nabízí desítky kvalitních a prověřených automobilů a motocyklů. Kromě této široké nabídky vozů Vám nabízíme i další služby spojené s nákupem a prodejem automobilu nebo motocyklu.

Poradenství při koupi automobilu nebo motocyklu

Služba určená pro ty, kteří se obávají výběru a nákupu nového vozu. Probereme s Vámi funkční i finanční požadavky na nový vůz a doporučíme Vám nejvhodnější značku a model. V případě zájmu zajistíme i celý nákupní proces s asistencí odborníka, který odhalí nedostatky a vady, které byste jinak přehlédli.

Dovoz automobilů i motocyklů na zakázku

Máte zájem o exotický vůz, který se v České republice nevyskytuje nebo jen chcete využít širší nabídky na západních trzích? Využijte naši asistenci při nákupu vozu v zahraničí. Dojednáme za Vás nákupní podmínky, vůz vyzvedneme a vyřídíme přihlášení v ČR. V případě potřeby provedeme poprodejní servis a Vy si jen převezmete připravený vůz.

Zprostředkování prodeje

Svěřte nám Váš ojetý automobil nebo motocykl a my ho prodáme za nejvyšší možnou cenu. Zajistíme nezbytný předprodejní servis a přípravu na samotný prodej. Až do samotného prodeje zůstáváte majitelem vozu a můžete si ho po dohodě kdykoliv odvézt.

Prodej vozidel i motocyklů na splátky

Pokud Vaše finanční situace neumožňuje koupi automobilu nebo motocyklu za hotové, můžete si vůz koupit na splátky. Sami si určíte velikost splátky i délky úvěru. S Vaším novým automobilem nebo motocyklem můžete odjet prakticky hned.

Sjednání pojištění na míru

(povinné ručení i havarijní pojištění)

V rámci poprodejních služeb našim zákazníkům nabízíme sjednání povinného i havarijního ručení. Spočítáme Vám výhodnou nezávaznou nabídku a nás autobazar můžete opouštět s plně pojištěným vozem.

Uskladnění a zazimování motocyklů

Nemáte svůj motocykl kam na zimu schovat? Odjíždíte na dlouhou cestu a hledáte místo pro svou motorku? Nabízíme Vám místo v celoročně temperovaném skladu přímo v našem areálu. V případě zájmu můžeme Váš motocykl zkontrolovat a provést případné opravy v našem motoservisu.